ELEKTRİKLİ ÇİTLER ETKİLİ ÇÖZÜM SUNAR.

Çifçilik yapıyor ve mahsülünüzün önemli bir kısmını her yıl yaban domuzun yedirmekten bıktınız. Çözüm ELEKTRİKLİ ÇİT

Arıcısınız ve kovanlarınız  sürekli ayı tehditi altında. Rahat bir uyku için çözüm ELEKTRİKLİ ÇİT

Büyükbaş veya küçükbaş hayvan yetiştircisiniz ve daha verimli, pratik ve modern bir şekilde besicilik yapmak istiyorsunuz. Çözüm yine ELEKTRİKLİ ÇİT.

Gezen tavuk yetiştiriciliği yapıyosunuz ama tilki ve sansar gibi hayvanlar sizi düşündürüyor. Çözüm ELEKTRİKLİ ÇİT

YABAN DOMUZLARI

Yaban domuzları ile başınız dertte ise elektrikli çitler tam size göre bir çözüm olabilir. Ülkemizde yaban domuzundan müzdarip bir çok çiftçimiz elektriğin çarğıpıcı gücünü kullanıyor. Argenç Yaban elektrikli çit makine ve aksesuarlarını kullanan çiftçilerimiz sonuçlardan son derece memnunlar. Elektrikli çitler yaban domuzlarına karşı tüp patlatma, ses çıkarma ve ışıklı uyaran gibi pek fayda sağlamayan yöntemlerle kıyaslanmayacak kadar başarılı ve etkili bir çözümdür. Siz de daha fazla zaman kaybetmeden bizi arayın ve tarlanıza en uygun elektrikli çit malzemelerini ihtiyacınıza en uygun şekilde beraber belirleyelim…

AYI MÜCADELESİ

Binbir zahmetle bakımını yapıpıp hasat etmeyi dört gözle beklediğiniz arı kovanlarınızı ayı saldırılarından koruduğunuzdan emin olmalısınız. Doğru kurulmuş kaliteli elektrikli çit sistemleri tam bu ihtiyacınıza cevap verecek bir çözümdür.

BESİ HAYVANCILIĞI

Elektrikli çitlerlerin yaygın kullanım anlanı ile besi hayvancılığında da pratik ve ekonomik çözüm sunar. Sığır, keçi, koyun, manda gibi büyük ve küçük baş hayvanlarda tamam bir kontrol sağlamanıza imkan tanır. Kullanmaya başladığınızda elektrikli çit sisteminin sunduğu avantajlardan ( pratiklik, ekonmiklik, verim arttırıcı) faydalanmakta çok geç kaldığınız için yakınacaksınız. Biz bundan eminiz ve sizlerin daha fazla geç kalmadan hayvanlarınız için en uygun elektrikli çit malzemelerini belirlemek için telefonunuzu bekliyor olacağız.

KÜMES HAYVANLARI

Açık kümes besiciliğinin (gezen tavuk) gün geçtikçe popüler olduğu günümüzde elektrikli çitler daha fazla gündeme gelmektedir. Hem tavukların içeride tutulması hemde tilki ve sansar gibi sinsi düşmanların dışarıda tutulması için en hesaplı ve pratik çözüm yine elektrikli çitlerdir.